Dolar w parze z euro i aud.

Ostatnie godziny na rynku EURUSD to dynamiczna zwyżka, a następnie kontratak strony podażowej. Kurs analizowanej pary nie przebił oporów  pomiędzy 1,1345 a 1,1380.  Lokalne maksima zbiegają się z linią trendu poprowadzoną po krótkoterminowych ekstremach.

Przebicie tych poziomów otworzyłoby drogę do ataku na średnioterminowe maksima, jednak  przez kontre strony podażowej wariant prowzrostowy nie będzie realizowany w tym momencie, a przed atakiem na kluczowe opory czekać nas będzie jeszcze jedna sekwencja osłabienia wspólnej waluty względem dolara.

Docelowe zasięgi są w strefie1,1160-1,1230, w której znajdują się istotne zniesienia sekwencji wzrostowej.

AUDUSD

Na rynku AUDUSD odbicie; kurs dotarł w okolice oporów  w rejonie 0,7820, gdzie znajduje się 38% zniesienie sekwencji spadkowej z  poprzedniego miesiąca oraz lokalne maksima z początku czerwca. Do gry próbuje powrócić strona podażowa i można oczekiwać wykształcenia korekty spadkowej na tym rynku. Zasięgi dla takiego ruchu rozciągają się pomiędzy 0,7670 a 0,7715. Tam są istotne lokalne zniesienia fali zwyżkowej zainicjowanej w poprzednim tygodniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.