Jak zarobiłem 2 000 000 $ na giełdzie

Opis

Kolejne wydanie w Polsce!

Bestseller: 200 tysięcy sprzedanych egzemplarzy w 8 tygodni

 •  Nieprzemijające prawa, rządzące rynkiem papierów wartościowych
 • Szczere, jasne i czasem obrazoburcze poglądy na giełdę
 • Metody osiągania zysku podczas prosperity oraz kryzysu
 • Fazy dojrzewania gracza giełdowego: od impulsywnej spekulacji do metodycznej gry

„Akcje nie latają jak balony tylko w górę i w dół… Ceny oscylują dość konsekwentnie między określonym niskim i określonym wysokim poziomem. Obszar zakreślony przez ruchy w górę i dół można przedstawić za pomocą ramki. Istnienie tych ramek stało się dla mnie oczywiste”
Nicolas Darvas

Kasyno zwane giełdą papierów wartościowych

Oto historia jednego z najgłośniejszych sukcesów giełdowych. Ale nie tylko. To przede wszystkim przewodnik po metodach mistrza Wall Street, technikach spekulacji podczas hossy i bessy, krok po kroku opisanych zasadach gry — przedstawionych w dodatku w taki sposób, żebyś i Ty mógł zasiąść przy stole pokrytym zielonym suknem. I bez względu na to, czy do Twych drzwi zapuka światowy kryzys, czy nagły wzrost cen akcji — ma przygotować Cię na to, byś nigdy nie stracił głowy i zawsze wyszedł na swoje.

Ta książka przetrwała próbę czasu i stała się klasyką Wall Street. Opisany w niej system inwestycyjny przyniósł autorowi fortunę. Czy masz odwagę zaryzykować podobny los? To nie baśń z odległej krainy. Jak zarobiłem 2 000 000 $ na giełdzie przedstawia teorię inwestowania, która przyniosła Darvasowi 2 miliony dolarów zysku, mimo że zaczął od drobnych transakcji. Poznaj jego zasady inwestowania — teorię ramek, stosowanie zleceń stop loss oraz metody na opanowanie szalejących emocji.

Włącz się do gry!

Podczas lektury pokonasz kolejne fazy dojrzewania hazardzisty giełdowego: od impulsywnej i niemądrej spekulacji do metodycznej gry. Autor zdefiniował, a potem ulepszył metodą prób i błędów prawa rządzące parkietem, których należy przestrzegać bez względu na emocje i opinie ekspertów.

Tom, który trzymasz w dłoni, jest pierwszą książką diametralnie zmieniającą poglądy ludzi na maklerów i domy maklerskie. Przeczytaj ją, a dowiesz się dlaczego. Zastosuj w praktyce, a wyjdzie Ci to na dobre we wszystkich sytuacjach, z którymi w przyszłości zetkniesz się na giełdzie.

Spis treści

 1. Wstęp wydawcy
 2. Wstęp autora
 3. Część I: Gracz
  1. Rozdział 1. Okres kanadyjski
 4. Część II: Fundamentalista
  1. Wejście na Wall Street
  2. Pierwszy kryzys
 5. Część III: Technik
  1. Rozwój teorii ramkowej
  2. Telegramy na cały świat
 6. Część IV: Technofundamentalista
  1. Rynek niedźwiedzia
  2. Teoria zaczyna działać
  3.  Moje pierwsze pół miliona
  4. Drugi kryzys
  5. Dwa miliony dolarów
 7. Wywiad udzielony magazynowi Time
 8. Dodatki
  1. Telegramy
  2. Wykresy
  3. Pytania i odpowiedzi
  4. Skorowidz spółek

Scroll to Top