ZTE kolejny kwartał wzrostu

W III kwartale br. ZTE,  producent nowoczesnych urządzeń mobilnych oraz innowacyjnych technologii telekomunikacyjnych zanotował 24% wzrostu przychodów oraz 191% wzrostu zysków. Zgodnie z aktualną prognozą na 2014 r. wzrost zysku w tym okresie w odniesieniu do ubiegłego roku wyniesie 106%.
Świetne wyniki w Europie, Ameryce Północnej i Chinach są efektem konsekwentnie wdrażanej strategii. ZTE skoncentrowało się na kilku kluczowych produktach: technologiach 4G LTE, sieciach optycznych oraz wysokiej klasy routerach sieciowych i smartfonach, a w ostatnich miesiącach ZTE umocniło swoją pozycję wiodącego dostawcy technologii 4G LTE w Chinach.
ZTE nadal chce wprowadzać niezbędne zmiany w celu osiągnięcia jeszcze wyższego poziomu rentowności.  Firma będzie się koncentrować na czterech kluczowych obszarach: sprzęcie telekomunikacyjnym, rozwiązaniach dla biznesu, urządzeniach mobilnych i technologiach przyszłości.

Od sierpnia br. udało się zrealizować kilka przełomowych projektów. We wrześniu ZTE ogłosiło wdrożenie pierwszego masowego terminalu do ładowania bezprzewodowego dla pojazdów transportu publicznego.
Firma uzyskała licencje na obsługę płatności online w Chinach i stała się wiodącym graczem na rynku płatności mobilnych w tym regionie.

Scroll to Top